warsztaty w Centrum Łowicka

SPRAWDŹ, CZY CHCESZ BYĆ ARCHITEKTEM!

Lubisz wymyślać, projektować, tworzyć? Ciągnie Cię w stronę rysunku lub grafiki? A może zawsze chciałeś/łaś poznać tajniki budownictwa i konstrukcji? Poznaj siebie i przekonaj się, co jest najbliższe Twojej duszy. Może to właśnie architektura stanie się pomysłem na całe twoje życie.

Kółko architektoniczne powstało, by pomóc odpowiedzieć na proste, lecz istotne pytanie: CZY CHCESZ ZOSTAĆ ARCHITEKTEM ?

Warsztaty architektoniczne umożliwiają uczestnikom poznanie w praktyce jak wygląda praca i świat architekta. Warsztaty mają na celu kształtowanie świadomości przestrzennej oraz pobudzanie kreatywnego i twórczego myślenia wśród dzieci i młodzieży. Dzięki wykorzystaniu metody warsztatowej uczestnicy mogą rozwijać swoje zdolności manualne, a także sprawdzić, która z dziedzin architektury jest im najbardziej pokrewna, najbliższa ich zainteresowaniom. Chcemy umożliwić młodym ludziom sprawdzenie, przetrenowania swoich umiejętności w dziedzinie architektury, co mogłoby pomóc w podjęciu przez nich ważnej decyzji o wyborze dalszej drogi życia.

WARSZTATY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY prowadzone są w Centrum Kultury Łowicka na Mokotowie. Tajniki oraz świat architektury poznają trzy grupy dzieci.  Comiesięczne, różnorodne cykle tematyczne stwarzają możliwość rozwoju twórczych umiejętności dzieci. Praca z modelami przestrzennymi, tworzonymi przez uczestników na każdych warsztatach, rozwija zdolności manualne, kreatywność oraz wyobraźnię dziecka. Dzięki warsztatom uczą się twórczego i logicznego myślenia oraz wrażliwości na otaczającą przestrzeń.

Warsztaty odbywają się cyklicznie od września do czerwca:

w każdą środę:

– GRUPA POCZĄTKUJĄCA (dzieci 7-12 lat), w godzinach 15.30 – 17.00

 GRUPA POCZĄTKUJĄCA (dzieci 7-12 lat), w godzinach 17.30 – 19.00

w każdy piątek:

GRUPA POCZĄTKUJĄCA (7-12 lat), w godzinach  14.00-15.30

GRUPA ZAAWANSOWANA MŁODSZA (7-9 lat), w godzinach  15.30-17.00

– GRUPA ZAAWANSOWANA STARSZA  (9-12lat), w godzinach  17.30 – 19.00

w Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21, Warszawa

Szczegółowe informacje o zapisach i opłatach można uzyskać poprzez kontakt z Sekretariatem Centrum Łowicka:

sekretariat – tel. 022 845 56 75

Sekretariat czynny od poniedzialku do piątku w godz. 9.00 – 18.00